Štvrtok, 13. August 2020
uložené (5)

Revúcke listy online

Stránka Vám, občanom mesta Revúca, zabezpečí informačný servis o aktuálnych udalostiach v oblasti samosprávy, kultúry, školstva, športu, ale aj o uskutočnených či nadchádzajúcich podujatiach.

13. August
Mesto

City Monitor SI TY

Mgr. Patricia Šefranová
27.06.2019 06:44:28
657

Stiahnite si bezplatnú mobilnú aplikáciu CITY MONITOR, ktorá Vám umožní aktívne sa zapájať a participovať na zlepšovaní kvality prostredia v ktorom žijete. Nežiadúci stav v meste tak môžete nahlásiť jednoducho, rýchlo, bezplatne, s presnou lokalizáciou a fotografiou priamo z Vášho mobilného telefónu.

Všimli ste si výtlk na ceste, poškodené dopravné značenie, neporiadok či nefunkčné verejne osvetlenie?

Prostredníctvom City Monitoru môžete samospráve nahlásiť vzniknutý problém a následne sledovať celý proces vybavenia podnetu.

Je to jednoduchý prístup komunikácie občanov so samosprávou, ktorý samospráve umožňuje rýchlejšie reagovať na vzniknuté situácie.

Doposiaľ mesto eviduje 283 podnetov. Prezrite si ich zoznam spolu so štatistikou úspešnosti ich riešenia:

http://www.citymonitor.sk/citymonitorpublic/publicAnnouncements?2

Aplikáciu nájdete TU

Posledné prípravy na prvý ročník akcie Beh revúckym chotárom finišujú: registrovať sa môžete do 14. augusta
Po stopách A. H. Škultétyho

Internetový portál Revúcke listy ONLINE

Samospráva mesta Revúca neustále hľadá možnosti, ako čo najefektívnejšie informovať svojich občanov o dianí v meste. Na základe toho, primátor mesta Ing. Július Buchta rozhodol o znovuobnovení internetovej stránky www.revuckelisty.sk, ktorá prešla kompletným redizajnom – zmenou grafického dizajnu stránky a zabezpečením kompatibility s modernými mobilnými zariadeniami.

Registration