Nedela, 31. Máj 2020
uložené (5)

Revúcke listy online

Stránka Vám, občanom mesta Revúca, zabezpečí informačný servis o aktuálnych udalostiach v oblasti samosprávy, kultúry, školstva, športu, ale aj o uskutočnených či nadchádzajúcich podujatiach.

31. Máj
Mesto

CVČ Revúca ostáva naďalej ZATVORENÉ!

P. Š.
22.05.2020 14:05:43
85

Od 10. marca 2020 platí ZÁKAZ vykonávania činností vo všetkých záujmových útvaroch Centier voľného času, pričom všetky súťaže a akcie sú až do odvolania zrušené.

A inak tomu nie je ani v Centre voľného času Revúca, aj keď sa od stredy 20. mája 2020 spustila štvrtá fáza uvoľňovania opatrení, v rámci ktorej sa od 1. júna 2020 otvárajú všetky ročníky škôlok i 1. až 5. ročník základných škôl.

Na rozdiel od škôlok a škôl, sa v centrách stretávajú rôzne skupiny nielen detí, ale aj mládeže do veku 25 rokov, ktoré by sa nemali premiešavať s inými skupinami.

A tak z dôvodu nepodcenenia rizika šírenia koronavírusu, centrá ostávajú naďalej zatvorené.

„Predpokladám, že návrat do centier bude sprevádzať viacero hygienických i bezpečnostných opatrení a o jeho otvorení rozhodne mesto ako zriaďovateľ, podobne ako v prípade škôlok a škôl na základe rozhodnutia Úradu verejného zdravotníctva SR.“ riaditeľ CVČ Mgr. Maroš Raffay.

A čo obľúbené LETNÉ DENNÉ TÁBORY?
„Vzhľadom na pretrvávajúcu mimoriadnu situáciu k dnešnému dňu nevieme odpovedať, či organizovať denné tábory v lete budeme. Uvidíme, aké ďalšie rozhodnutia, opatrenia a usmernenia budú v rámci uvoľňovania prijaté, a či na základe nich budeme môcť, resp. vedieť znovuobnoviť aj túto našu činnosť. Každopádne, informáciu v prípade organizovania táborov poskytneme rodičom všetkými dostupnými prostriedkami.“ riaditeľ CVČ Mgr. Maroš Raffay.

Súkromná stredná odborná škola v Revúcej: Každá cesta sa začína prvým krokom
MINI KVÍZ tentokrát zameraný na historické aj súčasné osobnosti nášho mesta

Internetový portál Revúcke listy ONLINE

Samospráva mesta Revúca neustále hľadá možnosti, ako čo najefektívnejšie informovať svojich občanov o dianí v meste. Na základe toho, primátor mesta Ing. Július Buchta rozhodol o znovuobnovení internetovej stránky www.revuckelisty.sk, ktorá prešla kompletným redizajnom – zmenou grafického dizajnu stránky a zabezpečením kompatibility s modernými mobilnými zariadeniami.

Registration