Piatok, 20. September 2019
uložené (5)

Revúcke listy online

Stránka Vám, občanom mesta Revúca, zabezpečí informačný servis o aktuálnych udalostiach v oblasti samosprávy, kultúry, školstva, športu, ale aj o uskutočnených či nadchádzajúcich podujatiach.

20. September
Mesto

Cyklohliadky mestskej polície opäť v uliciach mesta

Mgr. Patricia Šefranová
11.06.2019 12:31:15
266

Aj tento rok s prichádzajúcim letným počasím pokračuje Mestská polícia Revúca v činnosti cyklohliadok. Počas dňa a v dobrom počasí sa v uliciach nášho mesta budú objavovať členovia mestskej polície na bicykloch, ktorých prínos bude spočívať v lepšej kontrole nad dodržiavaním všeobecne záväzných nariadení mesta, verejného poriadku, bezpečnosti obyvateľov i návštevníkov Revúcej, ako aj v pružnejšom riešení poškodzovania majetku a požívania alkoholu na verejnosti.

Cyklohliadky Mestskej polície v Revúcej boli zavedené 31. júla 2007 a v súčasnosti v nich bude pôsobiť osem mestských policajtov. Príslušníci MsP majú k dispozícii bicykle zn. Author a budú pomáhať najmä na miestach, ktoré nie sú dostupné autom.

Vedenie mesta verí, že verejnosť bude naďalej hodnotiť hliadky na dvoch kolesách kladne, nakoľko je táto činnosť ústretovým opatrením mesta a mestskej polície smerom k občanom.

Hubertova jazda a Slávnosti jesene sa blížia
Výzva sociálnej mobility a integrácie obyvateľov MRK stále OTVORENÁ

Internetový portál Revúcke listy ONLINE

Samospráva mesta Revúca neustále hľadá možnosti, ako čo najefektívnejšie informovať svojich občanov o dianí v meste. Na základe toho, primátor mesta Ing. Július Buchta rozhodol o znovuobnovení internetovej stránky www.revuckelisty.sk, ktorá prešla kompletným redizajnom – zmenou grafického dizajnu stránky a zabezpečením kompatibility s modernými mobilnými zariadeniami.

Registration