Sobota, 24. August 2019
uložené (5)

Revúcke listy online

Stránka Vám, občanom mesta Revúca, zabezpečí informačný servis o aktuálnych udalostiach v oblasti samosprávy, kultúry, školstva, športu, ale aj o uskutočnených či nadchádzajúcich podujatiach.

24. August
Kultúra

Ďalší z koncertov festivalu vážnej hudby

Mgr. Patricia Šefranová
14.05.2019 13:15:57
140

Mestské kultúrne stredisko v Revúcej pozýva na ďalší z koncertov festivalu vážnej hudby RAK, ktorý sa uskutoční 18. mája 2019 o 21.00 hodine.

Počas celoslovenskej Noci múzeí a galérií bude koncertovať dychové zoskupenie profesionálnych hudobníkov BRASS QUARTET z veže Evanjelického kostola.

Po koncerte bude nočný program pokračovať prehliadkou Múzea Prvého slovenského gymnázia, kde bude sprievodcom prvý rektor gymnázia – August Horislav Škultéty.

Vernisáž výstavy
Mier , sloboda a demokracia nie je samozrejmosťou

Internetový portál Revúcke listy ONLINE

Samospráva mesta Revúca neustále hľadá možnosti, ako čo najefektívnejšie informovať svojich občanov o dianí v meste. Na základe toho, primátor mesta Ing. Július Buchta rozhodol o znovuobnovení internetovej stránky www.revuckelisty.sk, ktorá prešla kompletným redizajnom – zmenou grafického dizajnu stránky a zabezpečením kompatibility s modernými mobilnými zariadeniami.

Registration