Streda, 2. December 2020
uložené (5)

Revúcke listy online

Stránka Vám, občanom mesta Revúca, zabezpečí informačný servis o aktuálnych udalostiach v oblasti samosprávy, kultúry, školstva, športu, ale aj o uskutočnených či nadchádzajúcich podujatiach.

2. December
Mesto

Dobrá správa pre všetkých, ktorí radi športujú: Nové multifunkčné ihrisko pri kúpalisku je OTVORENÉ

P. Š.
10.09.2020 19:37:44
469

Mesto Revúca Vás rado privíta na multifunkčnom ihrisku, pretože jeho areál má slúži všetkým, ktorí radi športujú.

Mesto Vás zároveň prosí, aby ste nové ihrisko nepoškodzovali, správali sa zodpovedne, nech nám všetkým vydrží čo najdlhšie.

Prevádzková doba pre verejnosť je určená sezónne od 1. mája do 31. októbra, a to denne od pondelka do nedele od 09:00 hod. do 21:00 hod.

Rezerváciu využitia ihriska je potrebné vykonať u službukonajúceho personálu vopred, v areáli multifunkčných ihrísk pri ZŠ na ul. P. O. Hviezdoslava, alebo počas úradných hodín MsÚ v Revúcej na dole uvedenom čísle, prípadne mailom.

Povinnosti nájomcov a užívateľov multifunkčného ihriska nájdete v priloženom plagáte.

Kontakt: 058/285 15 37 / ihrisko@revuca.sk

 

Štastné a veselé Vianoce bez odpadu: Aj Vianoce je možné prežiť ekologicky
Toto by ste si mali vypočuť: Ako BBSK aktuálne rieši situáciu s dopravou cez Muránsku planinu

Internetový portál Revúcke listy ONLINE

Samospráva mesta Revúca neustále hľadá možnosti, ako čo najefektívnejšie informovať svojich občanov o dianí v meste. Na základe toho, primátor mesta Ing. Július Buchta rozhodol o znovuobnovení internetovej stránky www.revuckelisty.sk, ktorá prešla kompletným redizajnom – zmenou grafického dizajnu stránky a zabezpečením kompatibility s modernými mobilnými zariadeniami.

Registration