Štvrtok, 13. August 2020
uložené (5)

Revúcke listy online

Stránka Vám, občanom mesta Revúca, zabezpečí informačný servis o aktuálnych udalostiach v oblasti samosprávy, kultúry, školstva, športu, ale aj o uskutočnených či nadchádzajúcich podujatiach.

13. August
Školstvo

Futbalový turnaj o pohár riaditeľky

Redakcia RL online
08.10.2019 10:59:49
372

Tradícia úspešne pokračuje. Na začiatku školského roka sa uskutočnil futbalový turnaj, ktorý má „pod píšťalkou“ už 11. rok Mgr. Martina Hurtečáková. Počasie nám opäť prialo a tak nič nebránilo žiakom z 8. základných škôl, aby si zmerali sily v napínavých zápasoch. Jednotlivé družstvá v kategóriách „mladší“ a „starší“ žiaci získavali cenné body, ktoré by im zaručili účasť vo finále.

V kategórii mladších žiakov sa na 1. miesto „prekopali“ žiaci ZŠ s MŠ Jelšava, 2. miesto získala ZŠ s MŠ Muráň a 3. miesto získali žiaci ŠZŠ Revúca. Súťaž o najlepšieho strelca vyhral Branislav Cibuľa (ZŠ s MŠ Muráň).

U starších žiakov patrilo 1. miesto ŠZŠ Jelšava, 2. miesto ŠZŠ Polomka a 3. miesto si vybojovali žiaci ŠZŠ Klenovec. Najlepším strelcom sa stal Mário Pokoš (ŠZŠ Čierny Balog).

Chutné občerstvenie a pestré hodnotné ceny pre víťazov sme mohli zabezpečiť aj vďaka našim sponzorom: Pekáreň Belák, Mesto Revúca, Slovmag a.s. Lubeník, Papiernictvo CompAct. Všetkým srdečne ďakujeme.

Víťazom blahoželáme a tešíme sa na stretnutie zasa o rok.

Text a foto: Mgr. J. Vigová

Posledné prípravy na prvý ročník akcie Beh revúckym chotárom finišujú: registrovať sa môžete do 14. augusta
Raiffeisen banka podporí hudobné a tanečné skupiny v komunite

Internetový portál Revúcke listy ONLINE

Samospráva mesta Revúca neustále hľadá možnosti, ako čo najefektívnejšie informovať svojich občanov o dianí v meste. Na základe toho, primátor mesta Ing. Július Buchta rozhodol o znovuobnovení internetovej stránky www.revuckelisty.sk, ktorá prešla kompletným redizajnom – zmenou grafického dizajnu stránky a zabezpečením kompatibility s modernými mobilnými zariadeniami.

Registration