Pondelok, 14. Október 2019
uložené (5)

Revúcke listy online

Stránka Vám, občanom mesta Revúca, zabezpečí informačný servis o aktuálnych udalostiach v oblasti samosprávy, kultúry, školstva, športu, ale aj o uskutočnených či nadchádzajúcich podujatiach.

14. Október
Kultúra

Horúce letné posedenie pri guľáši

Mgr. Patricia Šefranová
08.07.2019 09:35:18
157

Keďže sa 1. mája nemohla uskutočniť Prvomájová veselica, predsedníctvo Občianskeho združenia  zdravotne postihnutých sa rozhodlo usporiadať pre svojich členov a hostí dňa 29.6.2019 tradičné letné a horúce posedenie pri výbornom guľáši, občerstvení a dobrej hudbe. Táto akcia sa členom OZZP v Revúcej vydarila. Aj napriek tomu, že teplomer stúpal vysoko a v priestore dvora prokuratúry nebol žiadny tieň, členovia občianskeho združenia zdravotne postihnutých  mali dobrú náladu, zaspievali si a do tanca i na počúvanie im zahral DJ Milan Klimek. Na tejto akcii sa zúčastnilo 60 členov z OZZP v Revúcej a hostia z družobných miest – OZZP z Brezna a OZZP z Tisovca, ktorí prijali pozvanie.

Uvedené podujatie  sa realizovalo s finančnou podporou Mesta Revúca, za čo ďakujeme.

Toto podujatie sa vydarilo aj preto, že nám podali pomocnú ruku i sponzori: pekáreň DAMYS Revúca, Ing. Štefan Boroš a Ing. Martin Pribola, ktorí nám  prispeli materiálnou pomocou.  Všetkým sponzorom srdečne ďakujeme.

Text a foto: Ľubica Kochanová, predsedníčka OZZP Revúca

Tradičné jesenné slávnosti a Jazda sv.Huberta netradične
Opatrenia, ktoré prispejú k zlepšeniu kvality vody

Internetový portál Revúcke listy ONLINE

Samospráva mesta Revúca neustále hľadá možnosti, ako čo najefektívnejšie informovať svojich občanov o dianí v meste. Na základe toho, primátor mesta Ing. Július Buchta rozhodol o znovuobnovení internetovej stránky www.revuckelisty.sk, ktorá prešla kompletným redizajnom – zmenou grafického dizajnu stránky a zabezpečením kompatibility s modernými mobilnými zariadeniami.

Registration