Nedela, 31. Máj 2020
uložené (5)

Revúcke listy online

Stránka Vám, občanom mesta Revúca, zabezpečí informačný servis o aktuálnych udalostiach v oblasti samosprávy, kultúry, školstva, športu, ale aj o uskutočnených či nadchádzajúcich podujatiach.

31. Máj
Školstvo

Hviezdoslavka v duchu hesla BeActive

Redakcia RL online
09.10.2019 08:42:18
251

Nastal čas byť aktívny. V 41 krajinách Európy sa od 23. do 30. septembra 2019 v duchu hesla #BeActive uskutočnil Európsky týždeň športu. Tento týždeň bol určený všetkým, ktorí sa radi hýbu. Tak ako v predchádzajúcich rokoch, aj tento rok sme sa zapojili aj my – „Mladí športovci z Hviezdoslavky“. Mladší a starší žiaci vytvorili zmiešané družstvá, pre ktoré sme v utorok 24. septembra pripravili turnaj vo futbale. Nasledujúci deň si tímy zmerali sily vo florbale a vo štvrtok 26. septembra dievčenské družstvá  súťažili vo volejbale, ktorý sa spája s Hviezdoslavkou už dlhé roky. Nebolo dôležité, kto vyhral, či kto bol lepší. Sily si zmerali rôzne družstvá a zmiešané tímy mladších aj starších chlapcov a dievčat. Naším cieľom bolo zabaviť sa, zažiť kopec zábavy a hlavne, byť aktívni #BeActive. Motivovať ľudí k pohybu, to bola hlavná myšlienka tohto týždňa. Jeho úlohou bolo už po 5. rok podporiť pohyb, šport a zdravý životný štýl.

Cieľ Európskeho týždňa športu sme splnili. Naši žiaci sa hýbali, športovali a hlavne urobili niečo pre svoje zdravie.

Text a foto: Mgr. L. Petalíková, ZŠ Hviezdoslavova

Súkromná stredná odborná škola v Revúcej: Každá cesta sa začína prvým krokom
Komunitný grant

Internetový portál Revúcke listy ONLINE

Samospráva mesta Revúca neustále hľadá možnosti, ako čo najefektívnejšie informovať svojich občanov o dianí v meste. Na základe toho, primátor mesta Ing. Július Buchta rozhodol o znovuobnovení internetovej stránky www.revuckelisty.sk, ktorá prešla kompletným redizajnom – zmenou grafického dizajnu stránky a zabezpečením kompatibility s modernými mobilnými zariadeniami.

Registration