Sobota, 15. August 2020
uložené (5)

Revúcke listy online

Stránka Vám, občanom mesta Revúca, zabezpečí informačný servis o aktuálnych udalostiach v oblasti samosprávy, kultúry, školstva, športu, ale aj o uskutočnených či nadchádzajúcich podujatiach.

15. August
Mesto

Mesto Revúca vyhlasuje SÚŤAŽ

P. Š.
30.04.2020 19:11:51
415

Súťaž o najkrajšiu záhradu, predzáhradku, balkón či terasu Robí Vám radosť, keď máte krásne rozkvitnutú záhradku, predzáhradku alebo balkón?

V tom prípade sa o svoju radosť podeľte s nami. Mesto Revúca vyhlasuje súťaž o najkrajšiu záhradu, predzáhradku, balkón či terasu, ktorá je určená pre obyvateľov mesta Revúca, ktorí bývajú v rodinných a bytových domoch na území mesta.

Cieľom súťaže je podporiť obyvateľov podieľajúcich sa na estetizácii záhradiek, predzáhradiek či balkónov, vďaka čomu prispievajú k celkovému zveľaďovaniu nášho mesta.

Zámerom súťaže je tiež spestriť chvíle pre tých, ktorí kvôli súčasnej neľahkej situácii museli zostať doma a aj takouto cestou ich motivovať k aktívnemu využívaniu svojho času v domácom prostredí. Súťaž bude rozdelená do dvoch kategórií:

- súkromné balkóny a okná v bytových domoch;

- súkromné záhrady, predzáhradky, balkóny či terasy v rodinných domoch, prípadne chatách.

Podmienkou účasti v súťaži je zaslanie min. 2 a max. 5 fotografií svojho rozkvitnutého balkóna, okna, terasy, predzáhradky alebo záhradky, o ktorú sa daný obyvateľ mesta Revúca osobne stará. Svoje fotografie môžete zasielať na e-mail: msu@revuca.sk do 30. júna 2020.

Do správy nezabudnite pripísať svoje kontaktné informácie.

Troch víťazov z každej kategórie odmeníme poukážkami na nákup záhradkárskeho materiálu podľa vlastného výberu. Prajeme Vám veľa úspechov v záhradkárčení!

Ani Revúca nezabúda: Mesto organizuje spomienkové oslavy vypuknutia Slovenského národného povstania
Prosíme, pomôžte!

Internetový portál Revúcke listy ONLINE

Samospráva mesta Revúca neustále hľadá možnosti, ako čo najefektívnejšie informovať svojich občanov o dianí v meste. Na základe toho, primátor mesta Ing. Július Buchta rozhodol o znovuobnovení internetovej stránky www.revuckelisty.sk, ktorá prešla kompletným redizajnom – zmenou grafického dizajnu stránky a zabezpečením kompatibility s modernými mobilnými zariadeniami.

Registration