Nedela, 31. Máj 2020
uložené (5)

Revúcke listy online

Stránka Vám, občanom mesta Revúca, zabezpečí informačný servis o aktuálnych udalostiach v oblasti samosprávy, kultúry, školstva, športu, ale aj o uskutočnených či nadchádzajúcich podujatiach.

31. Máj
Mesto

MINI KVÍZ tentokrát zameraný na historické aj súčasné osobnosti nášho mesta

P. Š.
21.05.2020 18:01:22
68

Turistické informačné centrum v Revúcej už otvorilo svoje brány aj pre verejnosť, ale napriek tomu pokračuje v sérii MINI KVÍZOV, ktoré Vás pobavia a spríjemnia chvíľku času. Kvíz je tentokrát zameraný na historické aj súčasné osobnosti nášho mesta a jeho okolia. Ale POZOR, úroveň náročnosti otázok je o niečo vyššia. Veríme, že Vás to motivuje a možno aj niečo nové naučí.

https://quizeditor.com/sk/quiz/osobnosti-mesta-a-jeho-okolia

Turistické informačné centrum v Revúcej poskytuje informácie naďalej aj telefonicky na čísle 0917 346 852, mailom tic@revuca.sk, prostredníctvom webu tic.revuca.sk alebo sociálnych sietí.
 

 

Súkromná stredná odborná škola v Revúcej: Každá cesta sa začína prvým krokom
Európsky parlament udelí Cenu európskeho občana

Internetový portál Revúcke listy ONLINE

Samospráva mesta Revúca neustále hľadá možnosti, ako čo najefektívnejšie informovať svojich občanov o dianí v meste. Na základe toho, primátor mesta Ing. Július Buchta rozhodol o znovuobnovení internetovej stránky www.revuckelisty.sk, ktorá prešla kompletným redizajnom – zmenou grafického dizajnu stránky a zabezpečením kompatibility s modernými mobilnými zariadeniami.

Registration