Nedela, 29. Marec 2020
uložené (5)

Revúcke listy online

Stránka Vám, občanom mesta Revúca, zabezpečí informačný servis o aktuálnych udalostiach v oblasti samosprávy, kultúry, školstva, športu, ale aj o uskutočnených či nadchádzajúcich podujatiach.

29. Marec
Šport

Mladší žiaci našli svojho kráľa strelcov

Patricia Š.
04.11.2019 07:43:59
341

Futbalisti MFK Revúca ukončili jesennú časť II ligy JUH kategórie U 13 – mladší žiaci na 5 mieste. Majú za sebou 13 zápasov s bilanciou 9 výhier a 4 prehry. V tabuľke svieti skoré 39:22. Pre väčšinu hráčov (r.2008 a r.2009) to bol prechod zo súťaže prípraviek, z malých ihrísk, z hry 5+1 na oveľa väčšie ihrisko, väčšie bránky s počtom 8+1. V kádri boli aj chlapci so skúsenosťami z minulých rokov (r.2007), ktorí boli oporami tímu. A práve jeden z nich si tohto roku dobre obul strelecké kopačky. Za pomoci svojich spoluhráčov, počnúc od spoľahlivej obrany, cez behavý a bojovný stred poľa s dobrými nahrávkami, ukázal svoj cit pre nájdenie si dobrého miesta a nekompromisné zakončenie. Častokrát mu pomohlo aj jeho nečakané zrýchlenie, vďaka ktorému sa dostával za obranu súpera. Za jesennú časť sa mu podarilo streliť 26 gólov. Z toho v zápase s FK Sitno Banská Štiavnica ich strelil 7. Tých gólov by bolo možno ešte viac, ale v prvých dvoch zápasoch zaskakoval v bránke. Tento náš úspešný strelec je René Štuller a prajeme mu, aj na jar, veľa úspechov.

Text a foto: MFK Revúca

Mesto Revúca začalo s distribúciou ochranných rúšok pre najviac ohrozené skupiny obyvateľov
Podpora rozvoja vidieckych komunít

Internetový portál Revúcke listy ONLINE

Samospráva mesta Revúca neustále hľadá možnosti, ako čo najefektívnejšie informovať svojich občanov o dianí v meste. Na základe toho, primátor mesta Ing. Július Buchta rozhodol o znovuobnovení internetovej stránky www.revuckelisty.sk, ktorá prešla kompletným redizajnom – zmenou grafického dizajnu stránky a zabezpečením kompatibility s modernými mobilnými zariadeniami.

Registration