Nedela, 29. Marec 2020
uložené (5)

Revúcke listy online

Stránka Vám, občanom mesta Revúca, zabezpečí informačný servis o aktuálnych udalostiach v oblasti samosprávy, kultúry, školstva, športu, ale aj o uskutočnených či nadchádzajúcich podujatiach.

29. Marec
Šport

Napriek siedmim medailám sa nepodarilo reprezentantom Revúcej získať zlato

P. Š.
11.12.2019 07:58:01
334

V závere roka sme vycestovali do Prahy, pretože kvalitu netreba hľadať ďaleko. Vysoká úroveň českých kickboxerov sa nedá poprieť, hovoria o tom ich prvenstvá na popredných svetových súťažiach. Takisto výborná organizácia kamarátstvo a dobrý prístup, no jednoducho vedia to.

Za účasti 26 klubov CZ a SK sa Advent cupu zúčastnilo 102 pretekárov v 188 štartov. Alžbeta Teličáková získala za ml. žiačky v štýle LC 2. miesto a KL/ PF 2x bronz , Ján Tamáš nastúpil až v štyroch štartoch, kde rozdiel váhy niekedy presahovala v neprospech Jána takmer 30 kg, aby sa vyzápasil PF -84 kg bronz, v KL -57 a 63 kg 2x striebro a v LC -57 kg senior 2 miesto.

Kixboxeri v Revúcej tento rok neskončili, čaká ich turnaj Olympijských nádejí v Banskej Bystrici 20.12.2019 a 22.12.2019 Vianoce s kickboxom.

Ďakujeme sponzorom

Text a foto: Kickbox Leon Revúca

Mesto Revúca začalo s distribúciou ochranných rúšok pre najviac ohrozené skupiny obyvateľov
Dotácia v pôsobnosti Ministerstva spravodlivosti Slovenskej republiky

Internetový portál Revúcke listy ONLINE

Samospráva mesta Revúca neustále hľadá možnosti, ako čo najefektívnejšie informovať svojich občanov o dianí v meste. Na základe toho, primátor mesta Ing. Július Buchta rozhodol o znovuobnovení internetovej stránky www.revuckelisty.sk, ktorá prešla kompletným redizajnom – zmenou grafického dizajnu stránky a zabezpečením kompatibility s modernými mobilnými zariadeniami.

Registration