Pondelok, 21. September 2020
uložené (5)

Revúcke listy online

Stránka Vám, občanom mesta Revúca, zabezpečí informačný servis o aktuálnych udalostiach v oblasti samosprávy, kultúry, školstva, športu, ale aj o uskutočnených či nadchádzajúcich podujatiach.

21. September
Šport

Posledné prípravy na prvý ročník akcie Beh revúckym chotárom finišujú: registrovať sa môžete do 14. augusta

P. Š.
11.08.2020 21:10:27
137

Atletický oddiel ISKRA pri ZŠ J. A. Komenského v Revúcej v spolupráci s Mestom Revúca, Slovenskými magnezitovými závodmi, a.s. Jelšava a Občianskym združením Vyšší level organizuje 1. ročník akcie „Beh revúckym chotárom“, ktorá sa uskutoční 22. augusta 2020.

Posledné prípravy prvého ročníka už finišujú a blíži sa aj konečný termín online registrácie.

Organizátorov čaká ešte konečné značenie trate, ktorá bude vedená cez kopcovitý terén, lesné chodníky, či asfaltový chodník, ale online registrácia bude prebiehať len do 14. augusta 2020. Štartovné sa pri online registrácii hradí vo výške 7 eur, v deň pretekov 15 eur. Deti a žiaci majú registráciu zdarma.

V štartovnom je pre prvých 100 pretekárov zahrnutý štartovný balíček – čelenka s logom pretekov a tyčinka. Organizátor zároveň v cieli a na trati zabezpečí občerstvenie, nápoj pre všetkých pretekárov a obed zdarma.

Na víťazov budú v cieli čakať vecné i finančné odmeny. V kategórii dospelí v každej disciplíne – vecné odmeny získajú prví traja pretekári. V kategórii deti, žiaci – diplom, medailu a vecnú cenu získajú prví traja pretekári. Finančné odmeny získajú prví traja pretekári a pretekárky v absolútnom poradí a to v behu na 22 km vo výške 60 €, 40 €, 20 € a v behu na 8,5 km vo výške 45 €, 30 € a 15 €.

Počas celého podujatia sa budú realizovať sprievodné podujatia – ukážky Detskej atletiky, streľba z laserových pušiek, jazda na pedalkárach.

Bližšie informácie o nadchádzajúcej športovej udalosti nájdete na TU.

ZŠ Komenského zároveň v tento deň pozýva všetky deti na Detské bežecké preteky. Pripravené budú medaile pre všetkých a ceny pre víťazov. Vaše deti môžete registrovať zdarma na https://my.raceresult.com/148299/registration?lang=sk

Aj túto jeseň prebehne v Revúcej zber biologicky rozložiteľného odpadu zo záhrad
Posledná možnosť myslieť na tábor pre deti: ZUŠ Revúca má už len pár voľných miest

Internetový portál Revúcke listy ONLINE

Samospráva mesta Revúca neustále hľadá možnosti, ako čo najefektívnejšie informovať svojich občanov o dianí v meste. Na základe toho, primátor mesta Ing. Július Buchta rozhodol o znovuobnovení internetovej stránky www.revuckelisty.sk, ktorá prešla kompletným redizajnom – zmenou grafického dizajnu stránky a zabezpečením kompatibility s modernými mobilnými zariadeniami.

Registration