Sobota, 24. August 2019
uložené (5)

Revúcke listy online

Stránka Vám, občanom mesta Revúca, zabezpečí informačný servis o aktuálnych udalostiach v oblasti samosprávy, kultúry, školstva, športu, ale aj o uskutočnených či nadchádzajúcich podujatiach.

24. August
Primátor mesta

Primátor mesta zvolal pracovné stretnutie

Mgr. Patricia Šefranová
15.05.2019 07:49:06
457

Primátor mesta Revúca Ing. Július Buchta zvolal pracovné stretnutie k súčasnému technickému stavu betónovej dosky na umelej ľadovej ploche (UĽP), ktorá nevyhovuje požiadavkám kvalitatívneho charakteru na jej ďalšie využitie.

Za prítomnosti zhotoviteľa stavy umelej ľadovej plochy Petra Slabého zo spoločnosti Frost Service s.r.o., riaditeľa spoločnosti MRAZ-TECH SLOVAKIA, s.r.o. Ing. Ľubomíra Maníka, poslanca Mestského zastupiteľstva a predsedu Komisie športu MsZ Michala Žgravčáka, vedúcej Oddelenia životného prostredia Ing. Lenky Rekenovej a referenta pre správu športovísk a detských ihrísk Petra Jankóšika, sa hľadalo riešenie problému odkrytia drolivého betónu na UĽP, ktorý vznikol z dôvodu nepriaznivého počasia počas prípravy novej technologickej betónovej dosky s novými rozvodmi pre chladenie plochy. 

Výsledkom stretnutia bolo stanovenie jednotlivých postupov úpravy povrchu so zreteľom na zvýšenie efektivity, bezpečnosti a spoľahlivosti plochy, ktorá by sa mala v letných mesiacoch využívať pre rôzne druhy športu.

Vernisáž výstavy
Zocháči na literárno-historickej exkurzii v Banskej Bystrici

Internetový portál Revúcke listy ONLINE

Samospráva mesta Revúca neustále hľadá možnosti, ako čo najefektívnejšie informovať svojich občanov o dianí v meste. Na základe toho, primátor mesta Ing. Július Buchta rozhodol o znovuobnovení internetovej stránky www.revuckelisty.sk, ktorá prešla kompletným redizajnom – zmenou grafického dizajnu stránky a zabezpečením kompatibility s modernými mobilnými zariadeniami.

Registration