Piatok, 20. September 2019
uložené (5)

Revúcke listy online

Stránka Vám, občanom mesta Revúca, zabezpečí informačný servis o aktuálnych udalostiach v oblasti samosprávy, kultúry, školstva, športu, ale aj o uskutočnených či nadchádzajúcich podujatiach.

20. September
Kultúra

Prírodosvet s Marcelom a Výtvarný salón

Mgr. Patricia Šefranová
10.06.2019 09:56:27
110

Mestské kultúrne stredisko v Revúcej pozýva na ďalšiu z prednášok nového cyklu PRÍRODOSVET S MARCELOM. Vysokoškolský pedagóg a profesionálny ochranár MARCEL UHRIN, prírodovedec, cestovateľ i fotograf bude tentoraz hovoriť o TADŽIKISTANE – málo známej krajine v centrálnej Ázii. V utorok 18. júna 2019 o 19.30 hod. v kníhkupectve KnihArt na Hviezdoslavovej ulici.

Poslednou výstavnou aktivitou Mestského kultúrneho strediska pred dovolenkovým obdobím bude VÝTVARNÝ SALÓN – tradičná prehliadka tvorby revúckych výtvarníkov. Výstavu výtvarných prác amatérov združených vo výtvarnom klube Plánka otvoríme vernisážou 19. júna 201917.00 hod. vo výstavnej sieni Mestského domu kultúry. Výstavu si potom budete môcť pozrieť až do 25. augusta 2019.

Text: Juraj Genčanský, MsKS Revúca

Hubertova jazda a Slávnosti jesene sa blížia
Slovenský biatlon sa na víkend presťahuje do Revúcej

Internetový portál Revúcke listy ONLINE

Samospráva mesta Revúca neustále hľadá možnosti, ako čo najefektívnejšie informovať svojich občanov o dianí v meste. Na základe toho, primátor mesta Ing. Július Buchta rozhodol o znovuobnovení internetovej stránky www.revuckelisty.sk, ktorá prešla kompletným redizajnom – zmenou grafického dizajnu stránky a zabezpečením kompatibility s modernými mobilnými zariadeniami.

Registration