Sobota, 15. August 2020
uložené (5)

Revúcke listy online

Stránka Vám, občanom mesta Revúca, zabezpečí informačný servis o aktuálnych udalostiach v oblasti samosprávy, kultúry, školstva, športu, ale aj o uskutočnených či nadchádzajúcich podujatiach.

15. August
Primátor mesta

Pýtajte sa priamo primátora!

P. Š.
11.02.2020 14:03:21
500

V apríli 2019 novozvolený primátor mesta Revúca rozbehol verejné stretnutia s občanmi, ktoré sa postupne konali v každom volebnom okrsku.

Tentokrát je pred vami, občanmi mesta, posledné verejné stretnutie s primátorom, ktoré sa uskutoční 19. februára 2020 o 15:30 hod. v zasadacej miestnosti Mestského úradu v Revúcej.

Na stretnutiach nikdy nie je stanovená konkrétna téma! Odznievajú iba odpovede na vaše pripomienky, problémy, postrehy i nápady.

Preto dajte vedeniu mesta vedieť čo vás trápi alebo sa len informujte na čom sa pracuje a čo sa pripravuje. Alebo diskutujte s primátorom o tom, ako mu uplynul rok vo funkcii, čo sa mu podarilo zrealizovať a aké má plány v roku 2020.

Využite túto možnosť, pretože „diskusné turné“ končí!

Ani Revúca nezabúda: Mesto organizuje spomienkové oslavy vypuknutia Slovenského národného povstania
Nadácia Volkswagen Slovakia podporí verejnoprospešné vzdelávacie projekty

Internetový portál Revúcke listy ONLINE

Samospráva mesta Revúca neustále hľadá možnosti, ako čo najefektívnejšie informovať svojich občanov o dianí v meste. Na základe toho, primátor mesta Ing. Július Buchta rozhodol o znovuobnovení internetovej stránky www.revuckelisty.sk, ktorá prešla kompletným redizajnom – zmenou grafického dizajnu stránky a zabezpečením kompatibility s modernými mobilnými zariadeniami.

Registration