Nedela, 31. Máj 2020
uložené (5)

Revúcke listy online

Stránka Vám, občanom mesta Revúca, zabezpečí informačný servis o aktuálnych udalostiach v oblasti samosprávy, kultúry, školstva, športu, ale aj o uskutočnených či nadchádzajúcich podujatiach.

31. Máj
Školstvo

Skúste dať vašim deťom možnosť aktívne si oddýchnuť

Mgr. Patricia Šefranová
04.09.2019 09:33:14
592

S príchodom nového školského roka rozbieha svoju činnosť aj mestské centrum voľného času. So svojimi aktivitami štartuje už tento piatok 6. septembra 2019 o 14.00 h turnajom v biliarde pre deti a mládež vo veku od 8 do 25 rokov. Bude zabezpečené občerstvenie, ale aj ceny pre výhercov.

Centrum voľného času zabezpečí vašim deťom výchovno-vzdelávaciu, záujmovú, ale aj rekreačnú činnosť počas celého roka. Bude sa zameriavať na rozvoj ich záujmov, vytvorí im podmienky na rozvíjanie a zdokonaľovanie ich praktických zručností, avšak v prvom rade sa bude podieľať na formovaní návykov užitočného využívania ich voľného času.

Pokiaľ máte záujem o niektorý zo záujmových krúžkov CVČ, avšak ešte ste sa nerozhodli, neváhajte a navštívte kolektív pracovníkov CVČ, ktorí vám ochotne poskytnú všetky informácie a rady. Sú tu pre vás každý pracovný deň od 8,00 do 18,00 hod.

Skúste dať vašim deťom možnosť aktívne si oddýchnuť s kamarátmi v záujmových útvaroch CVČ.

Ponuka záujmových útvarov:
o pod vedením interných zamestnancov CVČ: plávanie / fitness / tenis / stolný tenis / šípky / bowling / divadielko
o pod vedením externých spolupracovníkov CVČ: farbičky - výtvarný krúžok pre deti MŠ / športové hry - pre deti MŠ / folklór a ľudový tanec - pre deti a mládež od 5 do 18 rokov / futbal - pre deti a mládež od 5 do 18 rokov / karate - pre deti a mládež od 5 do 18 rokov / kickbox - pre deti a mládež od 5 do 18 rokov / kondičné posilňovanie - pre deti a mládež od 12 do 18 rokov / nohejbal - pre deti a mládež od 5 do 18 rokov / florbal - pre deti a mládež od 10 do 18 rokov / hasič- pre deti a mládež od 8 do 18 rokov

Alebo podporte ich voľnočasové aktivity v rámci najbližšieho programu CVČ:
6. september 2019 / 14.00 h – turnaj v biliarde
9. september 2019 / 14.00 h – turnaj v bowlingu
11. september 2019 / 14.00 h – turnaj v stolnom tenise
13. september 2019 / 14.00 h – turnaj v šípkach

Na vašu návštevu sa teší celý kolektív CVČ. :)

Súkromná stredná odborná škola v Revúcej: Každá cesta sa začína prvým krokom
Hľadá sa MARKETINGOVÝ KOORDINÁTOR ROZVOJA DESTINÁCIE GEMER

Internetový portál Revúcke listy ONLINE

Samospráva mesta Revúca neustále hľadá možnosti, ako čo najefektívnejšie informovať svojich občanov o dianí v meste. Na základe toho, primátor mesta Ing. Július Buchta rozhodol o znovuobnovení internetovej stránky www.revuckelisty.sk, ktorá prešla kompletným redizajnom – zmenou grafického dizajnu stránky a zabezpečením kompatibility s modernými mobilnými zariadeniami.

Registration