Štvrtok, 13. August 2020
uložené (5)

Revúcke listy online

Stránka Vám, občanom mesta Revúca, zabezpečí informačný servis o aktuálnych udalostiach v oblasti samosprávy, kultúry, školstva, športu, ale aj o uskutočnených či nadchádzajúcich podujatiach.

13. August
VÝZVY

Staňte sa súčasťou pozitívnej zmeny

P. Š.
12.02.2020 13:11:06
283

Naše Mesto je najväčšie podujatie firemného dobrovoľníctva na Slovensku. Organizátorom podujatia je Nadácia Pontis, jedna z najväčších grantových nadácií na Slovensku, ktorá už 20 rokov prináša pozitívne zmeny a silné spojenia.

A tak Naše Mesto už 14 rokov prepája firmy, samosprávy a občiansky sektor s jasným cieľom – vyčistiť, skrášliť a viditeľne zlepšiť mestá, v ktorých žijeme. Každoročne si tisíce dobrovoľníkov z firiem obliekajú rovnaké tričká a počas dvoch júnových dní sa zapájajú do množstva dobrovoľníckych aktivít po celom Slovensku darovaním svojho času a práce.

Naše Mesto vám dáva možnosť pridať sa k firmám, mimovládkam a tisícom dobrovoľníkov, a pomôcť aj tento rok skrášliť, vyčistiť a zlepšiť naše mestá. Pridajte sa k firmám, ktoré budú pretvárať naše mestá na lepšie miesta pre život alebo prihláste dobrovoľnícke aktivity v tematických skupinách (verejný priestor, sociálne inštitúcie, vzdelávacie inštitúcie) a zlepšite mesto.

Registrácia firiem prebieha v termíne od 13. 2. do 20. 3. 2020.
Prihlasovanie aktivít neziskoviek prebieha v termíne od 13. 2. do 27. 3. 2020.

Urobte z našich miest lepšie miesta pre život!

Bližšie informácie o tom, ako sa zapojiť nájdete TU.

Posledné prípravy na prvý ročník akcie Beh revúckym chotárom finišujú: registrovať sa môžete do 14. augusta
Ján Žgravčák a Igor Viszlai o tom, ako im pomohlo štúdium na GMK v Revúcej

Internetový portál Revúcke listy ONLINE

Samospráva mesta Revúca neustále hľadá možnosti, ako čo najefektívnejšie informovať svojich občanov o dianí v meste. Na základe toho, primátor mesta Ing. Július Buchta rozhodol o znovuobnovení internetovej stránky www.revuckelisty.sk, ktorá prešla kompletným redizajnom – zmenou grafického dizajnu stránky a zabezpečením kompatibility s modernými mobilnými zariadeniami.

Registration