Pondelok, 17. Február 2020
uložené (5)

Revúcke listy online

Stránka Vám, občanom mesta Revúca, zabezpečí informačný servis o aktuálnych udalostiach v oblasti samosprávy, kultúry, školstva, športu, ale aj o uskutočnených či nadchádzajúcich podujatiach.

17. Február
Mesto

TIC Revúca patrí medzi najobľúbenejšie TIC Slovenska

Redakcia RL online
07.10.2019 11:26:50
455

Asociácia informačných centier Slovenska, vydavateľstvo Kam po Česku, infoT.I.C. a webový portál www.kamposlovensku.sk počas leta 2019 realizovali anketu Informačné centrum roka 2019.

Určite ste postrehli, že anketa prebiehala formou hlasovania na webovom portáli www.kamposlovensku.sk počas letných mesiacov od 21.6. do 31.8. 2019.

Pomocou ankety sa vytvoril priestor pre propagáciu a zviditeľnenie jednotlivých informačných centier Slovenska, ale slúžil aj návštevníkom na šírenie povedomia o službách infocentier.

Celkovo sa zapojilo 2713 platných hlasujúcich, ktorí rozhodli o najpopulárnejších informačných centrách v jednotlivých regiónoch Slovenska nasledovne:
V západoslovenskom regióne sa najobľúbenejším IC stalo Kultúrno-informačné centrum Trenčín s počtom hlasov 77.

V stredoslovenskom regióne sa top turistickými informačnými centrami stali IC Banská Štiavnica s úctyhodnými 766 hlasmi, Kultúrne a informačné centrum mesta Kremnica s 368 hlasmi a na treťom mieste sa umiestnilo Turistické Informačné centrum Revúca s 291 platnými hlasujúcimi.

Vo východoslovenskom regióne sa najpopulárnejším IC stala Turisticko-informačná kancelária TIK Rožňava so 159 hlasmi.

Samotné slávnostné vyhlásenie výsledkov sa uskutoční na VI. kolokviu AiCES 23.10.2019 v Aquacity Poprad.

Vozidlá revúckej samosprávy sú už pod kontrolou
Prispej k reálnej zmene života v tvojom meste alebo v komunite

Internetový portál Revúcke listy ONLINE

Samospráva mesta Revúca neustále hľadá možnosti, ako čo najefektívnejšie informovať svojich občanov o dianí v meste. Na základe toho, primátor mesta Ing. Július Buchta rozhodol o znovuobnovení internetovej stránky www.revuckelisty.sk, ktorá prešla kompletným redizajnom – zmenou grafického dizajnu stránky a zabezpečením kompatibility s modernými mobilnými zariadeniami.

Registration