Nedela, 29. Marec 2020
uložené (5)

Revúcke listy online

Stránka Vám, občanom mesta Revúca, zabezpečí informačný servis o aktuálnych udalostiach v oblasti samosprávy, kultúry, školstva, športu, ale aj o uskutočnených či nadchádzajúcich podujatiach.

29. Marec
Šport

Turnaj priateľov hokeja v našom meste

P. Š.
28.01.2020 08:11:21
495

V sobotu 25.1.2020 sa konal v poradí už druhý ročník hokejového turnaja "Turnaj priateľov hokeja". Tento rok nám súperiace tímy boli vyrovnaným súperom, o čom svedčia výsledky zápasov. Revúca:Hornets Rimavská Sobota aj po predĺžení nerozhodne 5:5, rozhodli nájazdy s výsledkom 6:5 pre Revúcu. Hornets Rimavská Sobota:White Raven Rimavská Sobota 8:4,  White Raven Rimavská Sobota:Revúca 3:4. Turnaj vyhrala Revúca, druhý boli Hornets RS, tretí White Raven RS.

Ďakujem mestu REVÚCA, všetkým účastníkom a fanúšikom hokeja, ktorí nás prišli podporiť. Ďakujem aj M. Garlátymu, R. Tatarkovi, E. Chýlovi, R. Belánovi, J. Nemcovej a D. Babjakovej .

Športu zdar a tešíme sa na ďalší ročník.

Text a foto: Ján Sálek

Mesto Revúca začalo s distribúciou ochranných rúšok pre najviac ohrozené skupiny obyvateľov
O víťazstvo budú bojovať dva hokejové tímy z Revúcej

Internetový portál Revúcke listy ONLINE

Samospráva mesta Revúca neustále hľadá možnosti, ako čo najefektívnejšie informovať svojich občanov o dianí v meste. Na základe toho, primátor mesta Ing. Július Buchta rozhodol o znovuobnovení internetovej stránky www.revuckelisty.sk, ktorá prešla kompletným redizajnom – zmenou grafického dizajnu stránky a zabezpečením kompatibility s modernými mobilnými zariadeniami.

Registration